

8 marca 2020r wychowankowie Koła Wolontariatu Bursy „BARTEK” odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Kielcach przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Pensjonariusze nie kryli wzruszenia, nasza wizyta cytuję: „Rozświetliła ten dzień” – to słowa jednej z Pań. Uczniowie poczęstowali każdego ciasteczkiem, które upiekła p. Ewa Ołubiec – Opatowska w ramach współpracy z naszym wolontariatem. Wizyty będą się odbywać cyklicznie, nasi wolontariusze zadeklarowali swoje kolejne spotkania podczas , których będą mieli okazję bliżej poznać pensjonariuszy, ich problemy, a także pasje i zainteresowania. Spotkanie zorganizowała p. Jolanta Lewandowska
> >
06.03.2020 Na Świetlicy w bursie „Bartek” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet.
Wieczór zapoczątkował występ kabaretowy, który przygotowali wychowankowie bursy. Tematem występu była „dyskryminacja kobiet”, ukazana w humorystyczny sposób.
Później odbył się konkurs „Cisza przed burzą” między dziewczynkami III i IV piętra. Wszyscy wspierali uczestniczki,ale jak zwykle wygrały najlepsze, . Zwycięzcami zostały dziewczynki z IV piętra.
Ale udała nam się ta zabawa!
> >